ژست روشنفکری غرب با نقاب دروغین آزادی بیان

 توهین به مقدسات مسلمین را باید در کدام پرونده دشمنی غرب با اسلام دنبال کرد؟ چه چیز در سال های اخیر به این حماقت غرب شدت بیشتری بخشیده است؟
جریان اسلام هراسی یک سناریوی دنباله دار است چراکه سران کفر و استکبار جهانی متوجه این حقیقت گردیده اند که اگر اسلام به معنای واقعی آن در دنیا معرفی شود جایی برای ظلم و استکبار باقی نخواهد ماند، لذا از اسلام در هراس هستند و موقعیت خود را در تهدید می بینند و با وقوع جریان بیداری در میان ملت های مسلمان از اسلامی که می تواند دنیا و زندگی اخروی انسان را تامین کند احساس خطر کرده و نسبت به این جریان جبهه گیری می کنند .
در حدود سه دهه پیش نیکسون با صراحت در نامه ای به رئیس جمهور وقت آمریکا نوشت: زلزله ای که کاخ سفید و کرملین را تهدید می کند، اسلام و به تعبیر او بنیاد گرایی است و باید هر دو ابرقدرت در برابر اسلامی که مرکزیت آن هم ایران است مقابله کنند. همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این جریان شتاب بیشتری یافت و گاه گاه شاهد توطئه هایی در جهت مخدوش کردن چهره اسلام در جوامع بین المللی بودیم و هستیم که با اهانت به ائمه معصومین (ع) و توهین به ساحت این ذوات مقدسه و ارزش های دینی مسلمانان این رویه را ادامه دادند و امروز با حمله به چهره مقدس پیامبر اکرم (ص) این سناریو را دنبال می کنند.


دست و پا زدن برای جلوگیری از بروز نهضت های آزادی بخش


غرب با توهین به مقدسات اسلام و به درد آوردن قلب میلیون ها مسلمان در سراسر جهان چه هدفی را دنبال می کند؟
غرب در این حرکت مذبوحانه دو هدف را دنبال می کند، نخست انتقام از نبی اکرم (ص)؛ غرب می خواهد با مخدوش کردن چهره پیامبر (ص) که الهام بخش نهضت های آزادی بخش بشری است انتقام بگیرد و به خیال خام خویش با مخدوش نشان دادن زندگی نورانی پیامبر اکرم (ص) با این جریان مقابل کند.
مقابله با اسلام پویا و تحرک آفرین دومین هدفی است که غرب در سایه این سناریو دنبال می کند این است که می کوشد اسلام را از حالت تحرک آفرینی و احیاگری خارج کند .

 تاثیر معکوس حرکات ناشیانه

آیا استکبار جهانی با این اقدامات موهن توانسته به اهداف پوچ خود جامعه عمل بپوشاند؟
این اقدام بسیار ناشیانه صورت گرفت و کار هم بسیار ناشیانه بود، امروز تلاش غرب در مخدوش کردن چهره نبی اکرم (ص) همانند کاری است که مشرکین مدینه نسبت به ایشان انجام دادند ، مگر مشرکین مکه و مدینه و سران کفر آن روزگار برای مخدوش کردن چهره پیامبر (ص) از انواع تهمت های ناروا دریغ داشتند ؟! جریان اسلام هراسی از زمان بعثت رسول الله (ص) تا به حال ادامه داشت و سران کفران و مستکبران عالم با انواع آزار و اذیت ها سعی در حذف رسول الله و تفکر نورانی او را داشتند اما «یریدون لیطفوا نورالله بافواههم و الله متم نوره»؛ (سوره صف، آیه 8) اقدام زشت غرب و جسارت به همه مسلمانان موجب شد که روحیه جهادی در ایشان زنده تر شود و غرب نتیجه معکوسی از این عملکرد خود گرفت .

غرب برای سلب مسئولیت توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص) از خود چه مجرایی را برای توجیه برگزیده است؟
بهانه غرب در ترویج این مطالب و توهین به مقدسات اسلامی شعار دروغین "آزادی بیان" است؛ چگونه است که سخن درباره جریان دروغین هولوکاست جایز نیست؟ یا به تعبیر مقام معظم رهبری اگر کسی درباره قباحت همجنس گرایی سخن بگوید، او را بازدداشت می کنند، اما وقتی شخصی به مقدسات یک و نیم میلیارد مسلمان توهین می کند ایرادی ندارد؟! این حرکات مذبوحانه نشان دهنده چهره پلید استکبار جهانی است و این جریان نه تنها مسلمانان بلکه هر وجدان بیداری را بیدارتر کرده و انگیزه اسلام شناسی و پیامبر شناسی را در دنیا ایجاد می کند.

 در کنار اعتراضات گسترده و درخواست برای محاکمه مسببان این اقدام موهن، جهان اسلام چه وظیفه ای برای پاسخ به چنین جنایاتی دارد؟
مسلمانان باید بدانند تقابل اسلام و استکبار پایان پذیر نیست و بابد چهره نورانی پیامبر اکرم (ص) به درستی برای جهانیان تبیین و ترسیم شود، وظیفه نخبگان بلاد اسلامی و خصوصا حوزویان در جهت بسیار سنگین و دشوار است بابد به دنیا بفهمانیم که یگانه راه نجات اسلام راستین است و باید همگان در زمینه سازی حاکمیت جهانی اسلام دست در دست هم دهیم. حوزه های علمیه باید در ترویج اسلام ناب با تربیت شاگردان مکتب امام صادق (ع) و آشنایی دادن ایشان به زبان های مختلف دنیا در مقابل این جریان اقدام به معرفی اسلام ناب محمدی نمایند و نباید این تعصب دینی و روحیه انقلابی مردم فروکش کند.

 

دست های پنهان صهیونیست در معاندت با اسلام


دستان پنهان چه جریانی بیش از هر عامل دیگر در وقوع چنین اتفاقات تلخی خودنمایی می کند؟
عقیه و کارگردانی این جریانات صهیونیست غاصب می باشد، از زمان پیامبر اکرم(ص) آنها هرگز حاضر به پذیرش حاکمیت الهی نبودند کسانی که به فرموده قرآن: «الَّذینَ آتَیْناهُمُ الْکِتابَ یَعْرِفُونَهُ کَما یَعْرِفُونَ أَبْناءَهُمُ الَّذینَ خَسِرُوا أَنْفُسَهُمْ فَهُمْ لا یُؤْمِنُونَ» ؛ (انعام، 20) پیامبر (ص) را همانند فرزندان خود می شناختند از قبول ولایت الهی او سر باز زدند و مهر ذلت و مسکنت برای همیشه بر چهره ایشان باقی ماند، عقبه این حرکات احساس ذلت و ضعف یهود است و یقین دارم یهود دست یهود در کار است .
از اقدامات صهیونیست و آمریکا که آلت دست یهود قرار گرفته است جای تعجب نیست اما آیا جای تعجب ندارد که مفتیان عربستان قیام مردم و خشم مسلمانان را در مقابل این جسارت بزرگ به پیامبر اکرم (ص) که کمتر از آتش زدن مسجد الحرام نیست را محکوم می کنند !!! آیا سکوت سازمان های بین المللی محل تعجب نیست ؟! و تا کی این سازمان ها می خواهند تحت چتر سلطه استکبار جهانی قرار داشته باشند.!!!!
پایان پیام/

 

/ 3 نظر / 14 بازدید
یگانه

با سلام و خسته نباشید از شما و مصاحبه های خوبتان امیدوارم که همیشه مصاحبه های جدید در وبلاگ شما مشاهده کنیم[گل]

یگانه

سلام دوست عزیزم چرا مصاحبه ای درمورد اهانت به پیامبر (ص) را در وبلاگ تون قرار نمیدهید تا ما هم استفاده کنیم دوستار همشیگی تون و یکی از خوانندهای مطالبتون[گل]